Газета по-надвірнянськи
 

Саакашвілі програв апеляцію щодо статусу біженця

9 лютого 2018, 15:35 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 70 переглядів

Київський апеляційний адміністративний суд визнав законною відмову Державної міграційної служби України надати статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, екс-президентові Грузії Міхеілу Саакашвілі. Таке рішення на засіданні 5 лютого озвучив головуючий суддя Андрій Коротких.

міхеіл

– Суд постановив: апеляційні скарги ДМС та Саакашвілі залишити без задоволення, а рішення Окружного суду від 3 січня залишити без змін», – сказав суддя А. Коротких. Рішення вступило в силу 5 лютого.

Один із захисників Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що це рішення дає владі «багато підстав» реалізовувати плани щодо «можливого незаконного видворення Саакашвілі з країни та можливої незаконної екстрадиції». Адвокат також запевнив, що це рішення оскаржать у касації.

«Нами буде оскаржено це рішення у касаційній інстанції. Якщо суд у касаційній інстанції не підтримає наші позиції, то ми будемо далі рухатись для захисту Саакашвілі. Є ще європейські інстанції», – мовив Р. Чорнолуцький.

На початку засідання адвокат вкотре заявив, що не довіряє колегії суддів, бо не отримав повного пакету документів про автоматичний розподіл суддів. Також адвокати Саакашвілі просили суд перенести розгляд апеляції у зв’язку з низкою інших судових процесів, але суд у цьому клопотанні відмовив.

Сам Саакашвілі назвав засідання суду «розводянком» і заявив, що брати участь у засіданні немає сенсу.

За матеріалами «Української правди».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!