Газета по-надвірнянськи
 

Сестра Мирослава Яхимець – нова провінційна настоятелька сестер служебниць Непорочної Діви Марії

9 лютого 2018, 15:18 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 96 переглядів

26 січня н. р. під час VIII Провінційної капітули сестри служебниці провінції Співстраждання Матері Божої у Львові обрали нову провінційну настоятельку, якою стала с. Мирослава Яхимець, котра свого часу очолювала монастир Сестер-служебниць Непорочної Діви Марії у Надвірній, проводила реколекції (духовні вправи) для жителів міста і навколишніх сіл.

Яхимець

Також обрано раду провінційної настоятельки у складі: с. Андрея Якимець, перша дорадниця та заступниця; с. Артемія Медвідь, друга дорадниця; с. Еммануїла Харишин, третя дорадниця; с. Вінкентія Назаркевич, четверта дорадниця.

У каплиці Провінційного дому відбулося офіційне передавання уряду провінційної настоятельки, під час якого с. Мирослава Яхимець прийняла історичну ікону Богородиці «Знамення», яка є покровителькою Згромадження, Конституцію та Директиви Згромадження як дороговказ у проводі провінцією і печатку як символ відповідальності та влади.

З цієї нагоди Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук привітав с. Мирославу Яхимець «із вибором на наступні п’ять років провінційною настоятелькою провінції Співстраждання Матері Божої в Україні Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії та з обранням нової ради» і висловив їй щиру вдячність за відповідальне і жертовне служіння.

Новообраній провінційній настоятельці побажали проводу Святого Духа, щоб могла відчитувати Божу волю у кожній хвилині свого служіння, беручи за приклад життя преподобної матері Йосафати Гордашевської.

Нехай це служіння стане плідним і радісним на більшу славу Божу, честь Марії, а нам – мир!

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!