Газета по-надвірнянськи
 

Спробуйте свої творчі сили

23 лютого 2018, 14:02 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми, Творчість Версія для друку Версія для друку 3,838 переглядів

З нагоди 30-річчя заснування літстудії «Бистрінь» і Дня пам’яті її керівника Нестора Чира Надвірнянська літературна студія «Бистрінь» ім. Нестора Чира при редакції газети «Народна Воля» оголошує обласний конкурс поезії «Душа у слові».

конкурс

Запрошуємо взяти участь досвідчених майстрів поетичного слова і початківців.

Умови конкурсу:

1. Надіслати три вірші українською мовою на електронну пошту: bistrin30@gmail.com – до 12 березня ц. р. (день народження Н. Чира).

2. Конкурс проходитиме у двох номінаціях:

а) дорослі; б) діти.

3. Учасники, які приєднаються до конкурсу через інтернет – підпишуться у мережі фейсбук до групи «літературна студія «Бистрінь» ім. Н. Чира» та «НЕСТОР ЧИР», зобов’язуються поширити цей допис про конкурс у себе на сторінці, або можуть надіслати твори поштою на адресу РГ«Народна Воля»(вул. Визволення, 5, м. Надвірна) із позначкою «На поетичний конкурс «Душа у слові».

4. Оголошення та нагородження переможців конкурсу відбудеться під час презентації антології літературної студії «Бистрінь» ім. Н. Чира з нагоди 30-річчя, про що додатково поінформуємо.

Переможців чекають: публікація їхніх творів у наступних виданнях літературної студії, а також книжки з автографами багатьох авторів-членів літстудії «Бистрінь» і книжки Н. Чира.

5. Усіх бажаючих із кращих конкурсантів приймуть до літстудії.

Бажаю всім учасникам конкурсу успіху, перемог та підкорення творчих вершин!

Олександр БУКАТЮК,

керівник літературної студії «Бистрінь» ім. Н. Чира.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!