Газета по-надвірнянськи
 

У Пасічній та Лісній Тарновиці провели благочинний захід «Вечорниці для фронту»

2 лютого 2018, 16:08 | Рубрика: Благодійність, В обороні держави, Громадськість Версія для друку Версія для друку 3,022 переглядів

Уже четвертий рік українці борються за свою свободу, за незалежність Української держави, за те, щоб українець панував на Своїй Богом Даній землі, і свою частину всеукраїнського внеску у протистоянні агресору робить Надвірнянщина.

жінки

Пасічнянські газдині ліплять вареники для оборонців рідної землі

26 січня у Пасічнянській ЗОШ І-ІІІ ст. громада села Пасічна провела вже традиційні «Вечорниці для східного фронту», які започаткував депутат Івано-Франківської обласної ради волонтер Василь Сенатович. Усі небайдужі охоче ліпили українські вареники, які днями волонтери ВО БФ «Свобода. Гідність. Перемога» доправили воякам-побратимам у найгарячіші точки східного фронту.

З благословенням священнослужителів учасники вечорниць охоче ліпили вареники та готували інші домашні страви для найрідніших захисників.

Звертаючись до присутніх, Василь Сенатович подякував усім небайдужим українцям, котрі долучилися до волонтерської акції:

самі-вареники

Війна триває і ми не повинні в жодному разі тут, на мирній території нашої держави, допускати найменшої думки, що ми втомилися від цієї війни. Женіть від себе тих людей, які кажуть, що на фронті все добре. Працюймо разом пліч-о-пліч, щоб наші захисники завжди відчували підтримку і знали, що їх чекають. Ми не маємо права на поразку, тільки перемога! Слава Україні! Слава нашим воїнам!

Лісна

Смачний гуманітарний вантаж із Лісної Тарновиці – готовий до відправлення на фронт російсько-української війни.

До благочинного дійства долучилося чи не все Прикарпаття. На Пасічнянські вечорниці з волонтерським вантажем завітали волонтери з Косівщини Ганна Рибчук та ансамбль бандуристок «Сонячна Струна», волонтери з Коломийщини, а саме: військовий капелан Василь Довганюк, волонтери з Бурштина Оксана та Андрій Солудчаки, Ігор Карвацький.

з-отцем-Гуляком

Як уточнив Пасічнянський сільський голова Василь Михайлюк, до важливої доброчинної акції долучилися педагоги на чолі з директором Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксаною Хімич, церкви під орудою пароха села о. Олега Гуляка (на світлині), а також магазини, підприємці цього великого гірського села. Завдяки їх активності вдалося також зібрати і кошти.

Із музичними вітаннями ліпили фронтові вареники новообрані депутати Ланчинської ОТГ на чолі з депутатом Івано-Франківської обласної ради, головою РО ВО «Свобода» Михайлом Іваночком. Привітавши учасників вечорниць, Михайло Іваночко наголосив, що сила української нації – в її єдиному прагненні до перемоги і кожен з нас повинен це не тільки пам’ятати, а й працювати заради спільної мети.

ліплять

Для жителів та гостей села презентували слайд-шоу зі світлинами місцевих воїнів московсько-української війни. Також всі присутні мали можливість ознайомитися з військовою виставкою військових атрибутів та використаних боєприпасів.

дівчата

Крім того, свою лепту у вигляді волонтерського вантажу і тих же домашніх вареників внесла громада села Лісна Тарновиця. Волонтери ВО БФ «Свобода. Гідність. Перемога» вже відправилися до бійців із домашніми гостинцями на буремний схід нашої держави.

Інф. районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!