Газета по-надвірнянськи
 

Відомості про суми виплачених доходів – в Електронному кабінеті платника

23 лютого 2018, 13:59 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 582 переглядів

У рамках кампанії декларування доходів громадян і електронного декларування доходів державних службовців для фізосіб в Електронному кабінеті платника функціонують такі сервіси: «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

Для цього фізичній особі з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) необхідно в розділі «Подання заяв, запитів для отримання інформації» особистого кабінету створити та направити відповідний запит, який формують фізичні особи-платники податків для отримання інформації про себе. Відомості про суми отриманих доходів і суми сплачених податків в електронному вигляді надають за останні три роки (поквартально), дані за останній звітний період (квартал) – через 60 днів після його закінчення.

«Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді». Фізичні особи у відкритій частині Електронного кабінету платника можуть заповнити, зберегти та роздрукувати декларацію, а в розділі «Введення звітності» особистого кабінету з використанням ЕЦП – подати декларацію в електронному вигляді. Детальніше ознайомитись – на офіційному веб-порталі ДФС.

Надвірнянська ОДПІ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!