Газета по-надвірнянськи
 

Задекларуйте доходи

9 лютого 2018, 14:15 | Рубрика: Інформує оДПІ Версія для друку Версія для друку 105 переглядів

Із початку 2018 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2017 року. Громадяни, які у 2017 році отримували спадщину чи подарунок, що оподатковуються податком на доходи фізичних осіб; доходи від неподаткових агентів, зокрема, від надання в оренду житла, іноземний дохід, чи отримували дохід від надання послуг з ремонту житла, від організації і проведення розважальних заходів, доходи від репетиторської діяльності та інші, повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Декларацію за формою, затвердженою наказом МФУ від 2 жовтня 2015 р. №859 (у редакції від 6.06.2017 р. №556), подають до фіскального органу за місцем реєстрації до 1 травня ц. р.

Крім того, громадяни, які торік отримували зарплату і мали певні витрати (їх перелік визначений Податковим Кодексом), можуть скористатися правом на податкову знижку. До таких витрат, зокрема, включають частину відсотків, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом, благодійні внески неприбутковим організаціям, вартість навчання для отримання середньої професійної або вищої освіти.

Для отримання податкової знижки податкову декларацію подають упродовж року – до 31 грудня 2018 р. На наступні роки податкову знижку не переносять.

Надвірнянська ОДПІ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!