Газета по-надвірнянськи
 

Готуймо місто Надвірну до Великодніх свят!

30 березня 2018, 15:51 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,328 переглядів

Дорога надвірнянська громадо!

Керівники підприємств та організацій!

За доброю традицією щороку напередодні релігійних і державних свят Надвірнянська міська рада об’єднує всі сили комунальних служб, підприємств, організацій та громади міста, які спільно наводять порядок і чистоту в місті. В очікуванні одного з найбільших християнських свят – Христового Воскресіння, надвірнянці, відзначаючись неабиякою працьовитістю, належно готуються до цього свята.

На даний час, враховуючи несприятливі погодні умови, затяжну зиму і низький температурний режим, немає можливості повномасштабно розгорнути всі заплановані роботи. Але комунальні служби в міру можливості докладають усіх зусиль, щоб привести Надвірну у належний санітарний стан після осінньо-зимового періоду та підготувати місто до Великодніх свят. Проте кожен надвірнянець має бути свідомим і підтримувати належну чистоту на власних подвір’ях, прилеглих до них територіях, впорядковувати свої оселі, адміністративні та виробничі приміщення, торгівельні заклади і території загального користування.

Звертаємось до керівників та працівників державних установ, підприємств, організацій, закладів освіти, охорони здоров’я,  приватних підприємців, ОСББ, громадських організацій, молодіжних спільнот і кожного жителя Надвірної з проханням зробити свій посильний внесок у підготовку міста до свят і навести належний санітарний стан на вулицях, у парках, скверах, відпочинкових зонах, власних домоволодіннях, адміністративних, господарських приміщеннях, багатоповерхових будинках житлового фонду міста і прилеглих до них територіях.

Пам’ятаймо, що наведення чистоти повинно стати традиційним не тільки перед релігійними і державними святами, але й залишатися повсякденною справою й обов’язком для кожного жителя міста. Тільки спільними зусиллями, згуртованістю та злагодженою працею всієї громади наше місто з кожним роком ставатиме ще красивішим, чистішим та охайнішим.

ЗАХОДИ

з прибирання територій та проведення комплексного благоустрою після осінньо-зимового періоду в рамках підготовки міста до Великодніх свят та екологічної акції «Зробимо місто ще чистішим»

1. Зона відпочинку ім. Н. Яремчука (прибережна смуга річки Бистриця Надвірнянська (правий берег), два міських озера) – міська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет міської ради, ДНЗ міста, Рада старійшин м. Надвірної, філія «Надвірнянський РЕМ», Надвірнянське відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз».

2. Міський парк ім. І. Франка, озеро у міському парку ім. І. Франка (територія парку – нижня і верхня частини, міський замок (біля ДСО), території біля дитячого майданчика та пам’ятника Іванові Франку, скейт-парк і прилегла до нього територія) – усі структурні підрозділи, управління та відділи Надвірнянської РДА.

3. Стадіон «Нафтовик» (територія стадіону, потічок, усі входи на стадіон зі сторони парку, вул. Мазепи, вул. Міцкевича, вул. Визволення, баскетбольний і спортивний майданчики для гри у міні-футбол на вул. Мазепи) – працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз».

4. Зона відпочинку вул. Зелена-Богуна (район вул. В. Великого), (від дамби біля Водозабору ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» – до бази УБР) – Надвірнянська міська рада.

5. Потічок Підзамче (від містка на вул. Чорновола (від входу в парк) до приміщення ОДПІ на вул. Визволення, від містка біля адмінприміщення відділу освіти на вул. Грушевського до вул. В. Великого) – КП «Надвірнакомунсервіс».

6. Пнівський замок (територія та околиці замку до вул. Грушевського, під’їзна дорога до вул. Грушевського, об’їзна дорога у бік вул. Кармелюка) – туристично-інформаційний центр, Надвірнянський коледж, громадські і політичні організації та Громадська рада при Надвірнянській РДА.

7. Гора Городище (лівий берег р. Бистриця біля дамби, трамплін, І-й та ІІ-й спуски) – ГО «Студентське братство», туристично-інформаційний центр, Надвірнянський коледж.

8. Міст через річку Бистриця на вул. Мазепи (Богородчанський міст) (лівий та правий береги річки біля Богородчанського моста та під’їзна дорога до моста з обох сторін вул. Мазепи, прилеглі до них території) – депутатський корпус міської ради, районний центр зайнятості.

9. Відновлення Алеї Героям Небесної Сотні (прилегла територія біля адмінприміщення Надвірнянської ОДПІ на вул. Визволення, 2) – Надвірнянська ОДПІ (мати із собою саджанці, рукавиці, граблі, лопати, мішки для сміття).

10. Спорткомплекс ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» (прилегла до спорткомплексу територія, тенісний корт, футбольний майданчик, в’їзд із вул. Шевченка до спорткомплексу) – спорткомплекс ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

11. Територія автодрому Спортивно-технічного клубу ДТСААФ (асфальтована територія автодрому, прилегла до нього територія та прибережна смуга р. Стримба) – спортивно-технічний клуб ДТСААФ.

12. Гвіздецька гора, дорога державного значення Мукачеве-Львів (територія в’їзду та виїзду з м. Надвірна зі сторони смт. Богородчани, узбіччя дороги у ме­жах в’їзду-виїзду з м. Надвірна) – районна рада та депутатський корпус районної ради.

13. Вул. Комарова, вул. Січинського (територія між ТОВ «Свиспан Лімітед» та житловими будинками на вул. Комарова, прилегла територія до підприємства з боку вул. Січинського  – поприбирати територію, почистити водовідвідні канали, вирівняти і побілити огорожу) – ТОВ «Свиспан Лімітед».

14. Міські кладовища (на вул.Я. Мудрого, вул. Соборна) – КП «Надвірнакомунсервіс».

15. Водозабори І-го та ІІ-го підйомів, очисні споруди (територія водозабору І-го підйому с. Пнів, територія водозабору ІІ-го підйому вул. Грушевського, м. Надвірна, територія очисних споруд) – КП «Надвірнаводоканал».

16. Житловий фонд міста (прилеглі території багатоквартирних будинків, де створені ОСББ) – ОСББ «Хронос», «Комвел», «Пролісок», «Едельвейс», «Берізка», «Приватсервіс», «Ювілейний-18», «Орфей», «Господар», «Домовик», «Геофізик», «Геолог-2», «Комфорт», «Еліт-2010», «Наш дім-29», «Добробут-2010», «Оселя Комфорт», «Франка 12», «Соборна площа», «Співдружність», «Акварембо», «Наш дім-84», «Соборна», «Мазепи 37», «Княгиня Ольга», «Черемош-8», «Злагода-10», «Нафтовик-2016», «Мазепи-27», «Франка 10», «Нова Оселя 2017», «Веселка-26».

Учасникам взяти із собою мішки для сміття, рукавиці, граблі, віники, гумові чоботи і подбати про транспорт для вивезення сміття.

Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!