Газета по-надвірнянськи
 

Музика любові в його поезії

30 березня 2018, 15:26 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 494 переглядів

12 березня минуло 80 років з дня народження поета, громадського діяча, нашого краянина Нестора ЧираЗ цієї нагоди у бібліотеках району організовують різноманітні літературні заходи із вшанування пам`яті поета.

Його вірші – великої громадянської напруги, наповнені філософським звучанням, з глибокого колодязя пережитого і вистражданого виймає поет мудрість, тому його поетичне слово високоінтелектуальне, не байдуже, досконало відверте і точне.

 11 березня у бібліотеці-філії с. Мирне відбулася поетична година «В далечінь відійду, щоб вернутись до свого народу», присвячена 80-річчю з дня народження члена НСПУ, лауреата обласних премій ім. В.Стефаника, Я. Дорошенка, М. Підгірянки, районної премії ім. Н. Попович поета Нестора Чира. У вступному слові завідувач бібліотеки Оксана Янцюк наголосила, що поезії Нестора Чира – віршована сповідь поета, де проступає його піднесена душа. У непересічності художнього слова проникливо ілюструють події в світі та в Україні, видно глибокі  переживання поета за долю народу.

Ведучі Вероніка Янцюк та Дарія Кудінова розповіли про непростий життєвий і творчий шлях поета. Чудові віршовані рядки із поетичних збірок Нестора Чира подарували присутнім читці: Христина Янцюк, Анастасія Кулак, Наталія Янцюк, Богдан Балацко. До уваги присутніх у бібліотеці організовано книжкову виставку «Музика любові в поезії Нестора Чира».

Наш кор. 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!