Газета по-надвірнянськи
 

Надавали репетиторські послуги – задекларуйте свої доходи

2 березня 2018, 12:37 | Рубрика: Інформує оДПІ Версія для друку Версія для друку 63 переглядів

Учителі та викладачі, які не зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, але надавали в минулому році репетиторські послуги, повинні задекларувати свої доходи. До репетиторських послуг належить підготовка дітей до незалежного тестування,  вступу до навчальних закладів, виконання курсових, дипломних робіт тощо. Про це нагадують в Надвірнянській ОДПІ.

Як зазначають податківці, зазначеним громадянам необхідно до 1 травня 2018 року подати  податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою за ставкою 18% та військовий збір – 1,5%.

Декларацію можна подати особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису.

На допомогу громадянам на офіційному порталі територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області (http://if.sfs.gov.ua/) функціонує спеціальний розділ «Деклараційна кампанія-2018», в якому розміщено копії нормативно-правових актів, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форму річної податкової декларації і зразок її заповнення, порядок подання декларації для отримання податкової знижки тощо.

Надвірнянська ОДПІ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!