Газета по-надвірнянськи
 

Оксана Граб’юк – нове ім’я в літературному світі

2 березня 2018, 13:07 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 110 переглядів

У центральній районній бібліотеці відбулася зустріч із поетесою Оксаною Граб’юк та презентація її книг – поетичної «Намисто долі» і збірки новел «Преображення». Відкривати нові імена у світі літературного слова завжди цікаво, трепетно і зворушливо. Таким відкриттям стали перлинки-вірші із дебютної книги чудової людини і жінки, талановитого автора Оксани Граб’юк «Намисто долі».

Оксана Граб’юк народилась на Бойківщині у селі Цінева. Згодом переїхала на Косівщину, звідки родом чоловік. Разом з ним виховує донечку. Писати почала ще зі школи – вірші, оповідання, есе.

У збірку «Намисто долі» увійшло понад 150 творів на різну тематику. Це – вірші про кохання, про родину, про Україну; чимало поезій про сьогодення, про світ, що нас оточує. Лірична героїня книги роздумує про істини нашого буття – добро, зло, любов і зраду, людину і Бога.

Під час зустрічі із шанувальниками художнього слова, як ствердження всепереможної сили любові у День закоханих, а також прагнення надії, віри, ніжності і відданості – звучали вірші як у авторському читанні, так і бібліотекарів Раїси Грушецької, Антоніни Микитюк, Тетяни Ковш. Збірка її поезій «Намисто долі» побачила світ минулоріч і відразу знайшла відгук у серцях читачів. Кожен вірш – це, як маленька історія-розповідь, в яких читач бачить не тільки ліричних героїв, але й самого себе.

Оксана Граб’юк представила присутнім свою нову, щойно видану книгу – збірку прози «Преображення». У книзі зібрані невигадані історії та події, що відбувалися у реальному житті і відкривають правдиві перипетії людських доль зі своїми болями, розчаруваннями, надіями і простими життєвими радощами.

В атмосфері щирого, дружнього спілкування непомітно злетіли хвилини зустрічі із талановитою майстринею художнього слова Оксаною Граб’юк. Директор ЦРБ Галина Волошин як куратор зустрічі подякувала авторці за прекрасні хвилини спілкування і побажала нових книг, вдячних та мудрих читачів і багато щирих зустрічей із шанувальниками.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!