Газета по-надвірнянськи
 

«Полана» росте у Тисменичанах

16 березня 2018, 15:24 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 153 переглядів

У фермерському господарстві «Лахманюка» у Тисменичанах впроваджено інвестиційний проект із вирощування малини сорту «Полана». На 10 га тут посадили саджанці. Із торішнього врожаю реалізували майже 30 тонн цих смачних і поживних ягід. Зараз вирішують питання щодо завершення укладання договорів оренди на землю. Для місцевих жителів додатково створено 18 робочих місць.

Виготовлятимуть

паспорти нового зразка

Минулоріч відповідно до заходів районної Програми підтримки малого підприємництва в районному бюджеті передбачено 566 тис. грн., у т.ч.; 506 тис. грн. передбачено на придбання, встановлення, налаштування та обслуговування робочої станції з комплектом обладнання та програмним забезпеченням для адмінпослуг УДМС з виготовлення паспортів нового взірця, системи електронної черги у ЦНАПі Надвірнянської РДА. Протягом 2017 року профінансовано 287.778 тис. грн. для робочої станції з комплектом обладнання, встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням для надання адміністративних послуг УДМС з виготовлення паспортів нового взірця; 115 тис. грн. – на придбання та встановлення системи електронної черги; 30 тис. грн. – для організації роботи ЦНАПу.

Покращують медичне обслуговування

Для якісного надання медичних послуг жителям Надвірнянщини торік у центральній районній лікарні вдалося зробити чимало. І не тільки в цьому медичному закладі. Так, придбано матеріали для проведення ремонтних робіт в інфекційному відділенні ЦРЛ та дитячій лікарні, замінено вікна в приміщенні районної поліклініки, проведено капітальний ремонт ФАП у с. Добротів, поточний ремонт кардіологічного відділення та поточний ремонт приміщень пологового будинку, замінено двері у ФАП  с.Верхній Майдан та рентгенкабінеті ЦРЛ. Проведено поточний ремонт і заміну віконних блоків ФАП у с. Лоєва, поточний ремонт даху Бистрицької лікарської амбулаторії та Ланчинської лікарні, системи водопостачання Парищенської лікарської амбулаторії. За кошти районного бюджету придбано коагулятор лазерний універсальний та електрокардіограф для ЦРЛ.

За матеріалами

ХІХ сесії районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!