Газета по-надвірнянськи
 

Повернення до рідного

2 березня 2018, 13:19 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 89 переглядів

Відома прикарпатська письменниця Власта Власенко (Богдана Ковалюк) у Надвірній презентувала свою книгу «Згарди». Таким чином, зізнається авторка, вона запросила земляків у власний світ.

ковалюк

Збірка поезії «Згарди» містить 153 твори. Усі тексти написані літературною мовою з вкрапленнями автентичних слів, які додають поезії глибини.

– Через таку форму своїх творів я хотіла читачеві донести, що не треба їхати і дивитися за іншими. Можливо й треба, але спочатку треба подивитися, що навколо тебе. Навколо нас багато краси, глибини і це такий малесенький патріотизм, – переконана письменниця.

Теплу атмосферу зустрічі доповнили давні друзі письменниці. Активісти партії «Рух нових сил» радо допомогли презентувати для надвірнянців книгу «Згарди».

– На світі кажуть: коли музи говорять, то гармати сплять. Зараз так потрібно, аби від тої ненависті спасти людей. Бо людей ділять гординя, гроші і потрібно духов­ними речами впливати на них, – ділиться враженнями активіст партії «Рух нових сил» Богдан Бойчук.

Поява книги «Згарди» має цікаву історію, яка перетворилась у творчу естафету. Івано-франківський поет Богдан Томенчук, отримавши кошти з видання своєї книги «Від слова до слова», передав їх Власті Власенко. Письменниця у свою чергу вже пообіцяла свій гонорар віддати фотографу, творчому побратимові Русланові Трачу. Для випуску його фотоальбому. До речі, саме його мистецькі світлини прикрашають книгу авторки.

Інф. прес-служби ОО партії «Рух нових сил».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!