- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру в районі на 2018 рік

Posted By Модератор On 02.03.2018 @ 12:51 In У райдержадміністрації | No Comments

У головному територіальному управлінні юстиції Івано-Франківської області 19 лютого 2018 р. за № 20/1473 зареєстроване розпорядження Надвірнянської райдержадміністрації від 5 лютого 2018 р. № 19 «Про організацію громадських та інших видів робіт тимчасового характеру у районі на 2018 рік».

У розпорядженні визначено перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також перелік роботодавців району, в яких організовуватимуть згадані роботи. Міському, селищному, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності та фізичним особам – суб`єктам підприємницької діяльності доручено попередньо укладати з районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості відповідні договори про організацію та фінансування громадських робіт, а також забезпечити ефективне використання коштів місцевих бюджетів та/або Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття і рекомендовано передбачити у місцевих бюджетах кошти на організацію та проведення згаданих робіт. Детальніше з розпорядженням можна ознайомитись на офіційному сайті Надвірнянської РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/03/pro-orhanizatsiyu-hromadskyh-ta-inshyh-robit-tymchasovoho-harakteru-v-rajoni-na-2018-rik/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.