Газета по-надвірнянськи
 

Рекомендували внести до порядку денного

2 березня 2018, 13:53 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 226 переглядів

За координацією головного спеціаліста відділу обліку, звітності та соціально-економічного розвитку виконавчого апарату районної ради Василя Дмитрука під орудою Сергія Штогрина на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології обговорили матеріали дев’ятнадцятої сесії районної ради.

Депутати Іванна Савчук, Андрій Гуцько, Дмитро Гуменяк та Микола Гусак зосередили свою увагу й на додаткових питаннях, які обговорили за участі голови Фонду комунального майна району Івана Коцька, начальника відділу культури РДА Олександра Зварчука, заступника начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Ірини Гресько, керівника відділення Держгеокадастру в районі Івана Забронського, директора КП «Теплокомуненерго» районної ради Романа Мажака, голови райорганізації Радикальної партії Віталія Трачука й інших.

Депутати рекомендували включити до порядку денного наступної березневої сесії питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 18 лютого 2016 р. «Про програму утримання об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста району на 2016-2020 роки». Як уточнив Іван Коцько, зміни стосуються, зокрема, спрямування 25 тис. грн. з обласного бюджету на капітальний ремонт системи газового опалення приміщення БФ «Карітас». Розглянувши звернення центральної райлікарні, районної організації товариства  «Гуцульщина» щодо продовження терміну дії договору оренди приміщень, також рекомендовано винести ці питання на сесію.

У зверненні КП «Теплокомун­енерго» Роман Мажак обґрунтував причини підвищення тарифу на 4 відсотки (внаслідок зростання зар­плати, прожиткового мінімуму, вартості електроенергії). Депутати теж рекомендували внести до порядку денного. Ще два звернення голів РО Радикальної партії та районної виборчої комісії щодо передачі їм в оренду двох вивільнених кабінетів, де раніше розміщувалося архітектурно-планувальне бюро (над приміщенням райпрокуратури), обговорили за участі Віталія Трачука, ухваливши аналогічне рекомендаційне рішення. Позитивно обговорили і підтримали звернення директора районного будинку культури Івана Романюка, давши згоду щодо встановлення на фасаді РБК меморіальної дошки Заслуженому артисту України Сергієві Орлу.

Депутатська комісія на своєму засіданні уважно вивчала звернення Івано-Франківської крайової організації Народного Руху України про розміщення на приміщенні РБК меморіальної дошки Голові НРУ, Герою України В`ячеславу Чорноволу, мотивуючи це тим, що у цьому приміщенні національний лідер перебував під час відзначення 1994 року 5-ї річниці створення НРУ. Свою точку зору висловив начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, який вважає за доцільність встановити такий пам’ятний знак на фасаді Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, що знаходиться на вул. Чорновола. Олександр Зварчук запропонував також присвоїти ЗОШ № 1 ім`я В.Чорновола. Тим більше практика така вже в районі є, коли Білоославській ЗОШ І-ІІІ ст. присвоїли ім`я Марійки Підгірянки. А стосовно районного будинку культури, то на ньому розміщено вже три меморіальні дошки.

Комісія вирішила рекомендувати винести це питання на сесію, а райдержадміністрації – надати пропозиції щодо місця розміщення меморіальної дошки славетного борця за державний суверенітет України.

Водночас депутати обговорили й скерували до порядку денного ХІХ сесії внесення змін до низки рішень районної ради про районні цільові програми розвитку туризму; агропромислового комплексу; малого і середнього підприємництва, а також про районну цільову програму заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин у районі до 2020 року.

Леся ДУТЧАК “Народна Воля”.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!