Газета по-надвірнянськи
 

Впевнені перемоги «Надвірняночок»

2 березня 2018, 13:09 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 118 переглядів

У Новояворівську на Львівщині відбувся традиційний Всеукраїнський турнір із міні-футболу «Різдвяні зустрічі» серед команд дівчат у двох вікових категоріях 2002-2003 та 2004-2005 років народження. Завітала туди і ЖФК «Надвірняночка».

Надвірняночка

Молодші виявилися сильнішими від своїх однолітків із ДЮСШ Буська та Колосу Козятинського району з Вінниччини та «Янтарочки» і посіли 1 місце. Старші теж не відстали від молодших і показали стовідсотковий результат, перегравши команди з Буська, Козятинського району, Новояворівська, ДЮСШ м. Красилівка та Бугу із Сокаля і Броварів, що на Київщині, та зійшли на міні-футбольну вершину змагань.

Спортсменки від голови федерації футболу Яворівщини Мирослава Дороша отримали основні нагороди турніру – кубки та золоті медалі. Окремими відзнаками пошанували кращих гравців з наших команд: у старших – Ганну Печенюк та Вероніку Кузьмин, а у молодших – Оксану Геник і Тетяну Дмитраш.

Сприяли поїздці на турнір депутат районної ради та президент ФК «Битків» Степан Ломпас, приватний підприємець Василь Грицюк, відділ молоді та спорту РДА. «Надвірняночки» надіються, що і в подальшому ці спонсори допомагатимуть команді, а вони старатимуться підвищувати свою футбольну майстерність, прославляючи рідний край на різноманітних змаганнях.

Ростислав НАГОРНИЙ,

почесний президент ЖФК «Надвірняночка».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!