Газета по-надвірнянськи
 

Виступили за відставку

16 березня 2018, 14:26 | Рубрика: Громадськість, Депутати за роботою, Політика Версія для друку Версія для друку 5,160 переглядів

Зі зверненням з вимогою відставки Петра Порошенка з посади Президента України на сесії обласної ради 2 березня виступила очільниця фракції «ВОЛЯ», одна з лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Ольга Галабала.

«Українці виходять на акції, які відбуваються по всій Україні і в Івано-Франківську, зокрема.  Причиною цього є те, що Президент є абсолютно недоторканим. Його неможливо зняти з посади, неможливо розслідувати ті злочини, які він міг вчинити, бо законної процедури імпічменту в Україні не існує. В кожній європейській країні при будь-якому скандалі, а в нас їх було чимало, була б комісія, яка б це розслідувала», – зазначила Галабала.

Вона закликала депутатів облради звернутися до Порошенка з закликом добровільно оголосити заву про свою відставку та до Верховної Ради України з проханням невідкладно прийняти Закон України «Про Президента України та порядок припинення його повноважень», який встановлює процедуру імпічменту.

Для ухвалення рішення про звернення не вистачило голосів через те, що більшість з депутатів не були присутні в залі засідань.

З цього приводу висловився голова фракції «Самопоміч» Святослав Никорович: «Соромно зараз обговорювати таке питання після Революції, яка відбулася в Україні. Загинули люди і сьогодні ми маємо війну. Кожен з депутатів повинен мати сміливість не вийти з залу, а проголосувати за відставку Порошенка».

Засудили розгін мирного протесту

Днями кілька десятків людей прийшли під стіни обласного управління Нацполіції в Івано-Франківську. Учасники АТО та активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ» звернулися до керівництва поліції Прикарпаття і закликали не повторювати фатальної помилки київських правоохоронців, які брутально розігнали наметове містечко неподалік Верховної Ради.

«Героїв України, людей, які достойні поваги, просто принизили. Закривати рота таким чином ніхто не має права. Я приїжджав у наметове містечко до Києва. Це не була проплачена акція. Мої побратими стояли за те, щоб в Україні був створений антикорупційний суд, зняли недоторканність з народних депутатів. Кожен свідомий українець повинен перешкоджати, аби з нашої держави не зробили поліцейську загнану країну, де за свою позицію кожен може бути скалічений до крові», – переконаний учасник АТО Сергій Любих.

Колективне звернення від усіх присутніх передали голові Нацполіції в Івано-Франківській області Віктору Шкутову. В документі заявили, що подібних дій Нацполіції на Прикарпатті не допустять, інформує прес-служба Івано-Франківської облорганізації партії РНС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!