Газета по-надвірнянськи
 

Якщо потребуєте лікування в санаторно-курортних закладах

2 березня 2018, 12:50 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 69 переглядів

Постановою правління Фонду від 13 липня 2017 р. № 39 затверджено Порядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, який набрав чинності з 1 січня 2018 р.

Відповідно до п. 9 зазначеного Порядку Надвірнянська центральна райлікарня, де застрахована особа перебуває на лікуванні, інформує Надвірнянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Івано-Франківській області за місцем обліку закладу охорони здоров’я як страхувальника про потребу застрахованої особи у подальшому лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із зазначенням профілю (з урахуванням медичних показань та протипоказань).

У Надвірнянському відділенні призначено відповідальних осіб з організації проведення лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів: Надію Вовчко і Руслану Пуканюк, тел.: (03475) 2-92-65.

Застрахована особа має право на лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявністю висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров’я, де вона перебуває на стаціонарному лікуванні, за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Для довідок звертайтесь за тел.: (03475) 2-92-65; 2-23-43.

Тетяна НИКОЛАЙЧУК,

начальник відділення управління виконавчої дирекції Фонду СС України в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!