Газета по-надвірнянськи
 

Запрошує окрема гірсько-штурмова бригада у Коломиї

23 березня 2018, 13:54 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 1,322 переглядів

На військову службу до окремої гірсько-штурмової бригади (ОГШБр), яка дислокується у м. Коломия, приймають військовозобов’язаних, з якими укладають контракт: із військовослужбовцями рядового складу – строком від 6 місяців (для учасників АТО) або на 3 роки; а з військовослужбовцями сержантського та офіцерського складу – строком від 3 до 5 років.

служба

Проходження служби у Збройних силах України дає можливість безкоштовно здобути вищу освіту, отримати земельні ділянки для будівництва і сільського господарства, а також право стати на житлову чергу для безкоштовного отримання житла та інші пільги (які складають великий соціальний пакет).

Грошове забезпечення військовослужбовців визначається за посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби. Солдати на найменших посадах у зоні проведення АТО отримують «на руки» від 11600 грн., сержанти і офіцери – від 12600. Для вирішення соціально-побутових проблем один раз на рік надають матеріальну допомогу у розмірі місячного окладу грошового утримання. За зразкове виконання службових обов’язків виплачують одноразову допомогу у розмірі двох місячних окладів. При переїзді до нового місця служби виплачують грошову допомогу – 100 відсотків місячного грошового забезпечення та 50 відс. на кожного члена сім’ї.

Протягом 2018 року зарплату солдат планують підвищити до 18 тис. грн.

Потрапити на службу до ОГШБр можна за будь-якою військово-обліковою спеціальністю – для Вас відкриті усі посади – через співбесіду у Коломиї (за місцем постійної дислокації частини). Або ж можна зробити це безпосередньо у зоні виконання бригадою своїх завдань.

Телефони для довідок: 066-174-88-34, 073-366-86-18, 097-755-29-11, 098-871-68-33.

Михайло КУЧЕРАК,

в. о. прес-секретаря в/ч м. Коломия.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!