Газета по-надвірнянськи
 

Змагалися за «Карпатську хуртовину»

2 березня 2018, 13:11 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 72 переглядів

Після відкриття міні-футбольного сезону у Надвірній юнацькі команди Надвірнянщини розіграли Кубок «Карпатська хуртовина», що традиційно проводить у лютому районна федерація міні-футболу за сприяння і підтримки дирекції надвірнянського ресторану «Карпати» Василя та Оксани Кузюків.

Карпатська

До фінальної частини змагань увійшли: «Олімп» (Надвірна), «Дружба» (Волосів), «Рокита» (Білі Ослави) та «Факел» з Надвірнянського району.

Однією з ключових стала гра між волосівчанами та білоославчанами. Незважаючи на те, що після першої половини гри рахунок 2:0 – на користь «Рокити», гравці «Дружби» не знітилися,  почали активніше грати у нападі та бити по воротах – і це принесло їм успіх 2:2. А після вилучення з майданчика гравця білоославської команди, волосівчани забили третій гол і здобули призове третє місце та бронзові медалі.

За перемогу у турнірі зустрілися надвірнянський «Олімп» та «Факел». Спершу команди мали рівні шанси на успіх, але після перерви далася взнаки коротка лава запасних надвірнянських футболістів. «Олімп», пропустивши чотири голи у свої ворота і забивши лише один суперникам, дозволив «Факелу» виграти Кубок «Карпатська хуртовина» сезону 2018 р.

Команд-призерів нагородили голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко та члени суддівської колегії Андрій Каратник і Сергій Пошивайло. За 4-е місце грамотами удостоїли гравців «Рокити» (Білі Ослави) (капітан Олександр Пятак); бронзові медалі і дипломи – команді «Дружба» (Волосів) (капітан Назар Федоришин). Фіналістів змагань – команду «Олімп» із Надвірної (капітан Володимир Дем’янчук) пошанували срібними медалями і дипломами. А головні призи – Кубок «Карпатська хуртовина», футбольний м’яч, золоті медалі і дипломи дісталися переможцям розіграшу – команді «Факел» (капітан Роман Гуйманюк).

Кращі гравці турніру Павло Попик – із «Рокити» (Білі Ослави), Владислав Гикавець – із  «Дружби» (Волосів), Володимир Дем’янчук – з «Олімпу» (Надвірна) та Ростислав Гаврилюк із команди-переможця «Факел» отримали пам’ятні призи та відповідні дипломи, які спеціально на цей турнір встановив постійний спонсор дитячих змагань із міні-футболу директор ПП «ПоліКРОК» Анатолій Косован.

Організатори змагань висловили щиру подяку інформаційним партнерам районної федерації міні-футболу: газетам «Народна Воля» та «Вітрина Надвірної», ТРК «Надвірна» й інтернет-сайту «Футбол Надвірнянщини» за дов­гу і плідну співпрацю у справі підняття дитячого міні-футболу на вищий рівень порівняно з минулими роками.

На черзі – змагання для дітей: розіграш кубка «Прикарпатська весна» пам’яті воїна АТО Анатолія Гаркавенка, відкритого кубка м. Надвірна і двох традиційних турнірів «Кришталевий пролісок» та «Весняна перлина», які проводять у Надвірній більше десяти років.

Віталій КУЦІЙ,

керівник прес-служби районної федерації міні-футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!