Газета по-надвірнянськи
 

Безпека під час відзначення Великодня

6 квітня 2018, 11:49 | Рубрика: До відома краян Версія для друку Версія для друку 74 переглядів

Великдень – одне з найвеличніших свят, яке традиційно пов’язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема, свічок і лампадок.

Настоятелям культових споруд варто пам’ятати: приміщення, де проводять Богослужіння, треба забезпечити первинними засобами пожежогасіння, вогнегасниками (не менше 2-х); якщо учасників заходу понад 50 осіб, то приміщення забезпечте не менш як двома евакуаційними виходами; підсвічники надійно закріпіть до підлоги на відстані не менше 1 м від легкозаймистих матеріалів; заборонено під час проведення Богослужінь залишати без нагляду відкритий вогонь; лампи розжарювання повинні бути закритими в суцільне силікатне скло, яке захищає колбу лампи; килимові доріжки й інше покриття підлоги у приміщеннях із масовим перебуванням людей повинні надійно кріпитися до підлоги.

Шановні віряни! Під час освячення пасок тримайте запалену свічку в руках чи ставте її у кошик так, щоб вогонь не потрапив на власні чи чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несуть лампади та запалені свічки додому. Залишені без нагляду церковні атрибути є однією з найпоширеніших причин виникнення пожежі під час святкування Великодня.

Готуючи святкові страви, не забувайте про правила безпеки при експлуатації печей, газових та електричних приладів. Не залишайте дітей наодинці, особливо, коли у будинку розжарена піч, горить газ чи свічка. Під час відпочинку на природі не залишайте палаючі вогнища, гасіть недопалки від цигарок, щоб уникнути пожежі.

Звертаємо увагу священнослужителів та вірян саме на обережність під час Богослужінь і просимо із розумінням поставитись до застережень. При пожежі телефонуйте «101».

Андрій МОЧЕРНЯК,

начальник райвідділу УДСНС

в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!