Газета по-надвірнянськи
 

Чергові успіхи надвірнянських спортсменів

27 квітня 2018, 12:01 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 120 переглядів

У Надвірній відбувся чемпіонат області з дзюдо серед молоді до 23 років, який є відбірковим етапом до чемпіонату України, що відбудеться на початку травня у м. Дніпро.

Вихованці СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» (голова Ігор Скорупський) вибороли загальнокомандне перше місце. Чемпіонами серед юнаків у своїх вагових категоріях стали: Лайщук Андрій (до 60 кг), Пилипяк Іван (до 66 кг) Свідрак Михайло (до 73 кг), Григораш Руслан (до 81 кг) та Маркульчак Назар (до 90 кг). серед дівчат – Саблєва Катерина (до 48 кг), Бегеба Алла (до 52 кг), Балацко Надія (до 57 кг), Михайлюк Надія (до 70 кг) та Ковальська Галина (понад 78 кг).  Призери змагань – Василюк Станіслав ( до 81 кг) та Тимінський Іван ( до 90 кг).

***

У Бахмуті Донецької області у Кубку України з самбо серед молоді спортивну честь області захищали вихованці СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Вони повернулися додому з однією срібною – Марія Куневич (до 60 кг) та бронзовими нагородами – Анастасія Сикіш (до 44 кг), Яна  Волошинюк (до 48 кг), Василь Яремчук (до 38 кг) та Андрій Ковальчук (до 34 кг).

Андрій МИКИТИН,

тренер СДЮСШ ОР профкому

ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!