Газета по-надвірнянськи
 

Електронний сервіс із проставлення апостиля

27 квітня 2018, 11:58 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 94 переглядів

Із метою запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля, підвищення рівня довіри до офіційних документів України, на яких проставляють апостиль, та з урахуванням ст. 7 Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 4 листопада 2015 р. № 890 «Деякі питання забезпечення запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля».

Наказом Міністерства юстиції України від 11 листопада 2015 р. № 2268/5 «Про впорядкування відносин з проставлення апостиля та підготовки документів для їх консульської легалізації» затверджений «Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видають органи юстиції та суди, а також на документах, що оформляють нотаріуси України».

Завдяки запровадженню електронного сервісу з проставлення апостиля: будь-яка особа може з паспортом та відповідними документами, на яких необхідно проставити апостиль, звернутися до Надвірнянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) Івано-Франківської області. Із запровадженням Електронного реєстру апостиля значно спростився порядок подачі документів для проставлення апостиля та їх отримання. Громадянам не потрібно їхати до Києва, достатньо звернутися до відділу ДРАЦС.

Марія ГУРАШ,

начальник Надвірнянського

районного відділу державної

реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!