Газета по-надвірнянськи
 

Кабмін відсторонив Михайла Ноняка від посади голови Укртрансбезпеки

13 квітня 2018, 13:07 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 591 переглядів

Згідно із поданням міністра інфрастуктури Володимира Омеляна Уряд на своєму засіданні у вівторок, 11 квітня ц. р., прийняв рішення про відсторонення керівника Державної служби України з безпеки на транспорті (ДСБТ) Михайла Ноняка від займаної посади і призначив відносно нього службове розслідування.

Про це йдеться у дописі у мережі Фейсбук заступника міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка:

«Переконаний, що всі факти, які виявила антикорупційна перевірка МІУ, будуть ретельно вивчені та досліджені. Міністерство і надалі готове надавати всі необхідні документи та сприяти проведенню об’єктивного розслідування, як і службовому, так і всім тим кримінальним провадженням, які розслідують правоохоронці, по фактах здирництва і зловживань керівництвом і рядом працівників ДСБТ! Я закликаю пана Ноняка гідно пройти процедуру службового розслідування і припинити будь-який тиск на своїх підлеглих, котрі надають і готові надавати документи, докази і у разі необхідності покази про всі існуючі факти зловживань в ДСБТ! Працюємо далі…».

Михайло Ноняк також у мережі Фейсбук відреагував на ці звинувачення:

«З перших же днів, відколи я очолив Службу, я не тільки докладав максимум зусиль для того, щоб добитись хороших показників за всіма пріоритетними напрямками роботи, я ставив перед собою завдання запустити механізм незворотних змін. Змін, котрі б забезпечили неухильне виконання законів України і завдань, поставлених Урядом перед Службою, і на які так очікувало суспільство. На жаль, уже з перших днів ми бачили і відчували, що є люди, яким не до вподоби, що прийшла команда однодумців, яка хоче зруйнувати старі корупційні схеми та навести лад.

Чи боюся я розслідування? Ні, звичайно! Від самого початку знав, що за кожним моїм кроком спостерігають тисячі очей: моїх побратимів з Майдану, моїх друзів, які зі зброєю в руках боронять Україну від московського окупанта, і звичайно ж, ті, які хочуть повернути старі корупційні схеми. Знав, що будуть шукати кожну помилку в роботі. Та й зрештою, мене виховали такою людиною, що, якщо за щось беруся, то виконую на совість.

 Переконаний, що такі перевірки мають відбуватися регулярно і не за чиєюсь кляузою, а для того, щоб Уряд, Прем’єр-Міністр, українське суспільство знали реальну картину справ у кожній службі, у кожному міністерстві. Мені нема чого приховувати, і повірте, я маю що сказати! Я готовий до будь-якої перевірки. А чи готові інші?».

За повідомленням інтернет-джерел.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!