Газета по-надвірнянськи
 

Канікули в організованому дозвіллі

6 квітня 2018, 11:56 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 84 переглядів

Під час березневих канікул малеча з гуртків Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ОДЦТКУМ) мала можливість провести організоване дозвілля на турбазі «Прут» у місті Яремчі.

rfysrekb

Цей захід  присвячений 100-річчю утворення ЗУНР. Гуртківці нашого району змагалися та проходили вишкіл у трьох номінаціях: туристські вмілості, військово-прикладні види спорту, скаутські дисципліни. Дуже корисною виявилась вечірка з воїнами АТО, які провели паралелі в історії України.

воїни

Ігри, забави, цікаві заняття залишилися у пам’яті дітей із Добротова, Делятина, Лоєви, Биткова, Назавизова, Молодкова. Та найбільше запам’яталася стрільба із пневматичної гвинтівки, екскурсії по Яремчі і показові виступи хлопців високомобільних десантних військ з обласної громадської організації «Вільному воля». Діти мали добру нагоду ознайомитися з почесною професією військового та здобути первинні навички захисника Віт­чизни. Ініціатором та першим помічником в організації свята-гри став директор історико-меморіального музею Олекси Довбуша м. Івано-Франківська Юрій Срайчук.

зброя

хлопці

Надвірнянська філія висловлює щиру подяку учасникам бойових дій на сході України  Віталію Болехівському («Пітбуль»), Василю Головку («Пума»), Юрію Микицею («Юг») та зичить їм, їхнім сім’ям і побратимам здоров’я, миру і смачної паски.

Василь ДІДИК,

методист ОДЦТКУМ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!