Газета по-надвірнянськи
 

Підтримали звернення, внесли зміни

6 квітня 2018, 12:39 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 163 переглядів

На ХХІІ сесії Надвірнянської міської ради, 29 березня н. р., обговорили й ухвалили рішення із понад півсотні важливих господарсько-фінансових питань міста.

За пропозицією  Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за самостійність України, у когорті яких – історичні постаті Романа Шухевича, Ярослави  Стецько, котрі стали почесними громадянинами Надвірної, а також відважні воїни російсько-української війни, які зараз відстоюють державну цілісність України на східному фронті. Зіновій Андрійович добрим словом пом`янув і колишнього міського голову Петра Бобровського, із дня відходу у Вічність якого минуло 16 років, але його самовіддана праця для надвірнянської громади залишила вічну вдячність від містян і продовжує служити найкращим прикладом ефективного господарювання теперішній і майбутній владі.

Депутати підтримали звернення Надвірнянської міської ради до керівництва ПАТ «Укрнафта» щодо негативних наслідків для місцевих бюджетів від реорганізації у структурі НГВУ «Надвірнанафтогаз». Як з`ясувалося, несприятливі зміни для бюджетоутворення очікуються і з впровадженням  реорганізації ще в одному структурному підрозділі НГВУ – ЦТТ. Водночас підтримали звернення до керівництва держави щодо протиправної діяльності Державної служби геології та надр України.

Третє звернення міської ради, яке також отримало всебічну підтримку депутатського корпусу, адресували керівництву Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області і стосується воно ремонту дорожнього покриття на вул. Шухевича (біля Торговиці), що є дорогою державного значення Мукачево-Львів.

Депутати внесли зміни у кошторисне призначення; затвердили протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету фінансів та комунального майна. Внесено зміни у План соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік. Ухвалено рішення про оголошення  конкурсу на надання права з обладнання та утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів у місті. На сесії про фінансово-господарську діяльність ТРК «Надвірна» за 2017 рік прозвітував її директор Богдан Климковецький.

Прийнято рішення про виділення коштів із бюджету міської ради для матеріальної допомоги учасникам АТО та соціально-вразливій категорії надвірнянців.

У полі зору двадцять другої сесії були, звісно, і земельні питання, що зайняли більшу частину порядку денного. Депутати оголосили свої запити і звернення.

Інформація Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!