Газета по-надвірнянськи
 

Просимо відновити автобусний рейс

27 квітня 2018, 12:00 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 123 переглядів

Вже більше року відсутній рейс автобуса за маршрутом Надвірна-Глинки. Жителі сіл Глинки, Середній Майдан і Вишнівці постійно звертаються до сільської ради і висловлюють невдоволення цим кричущим фактом та звинувачують сільського голову у бездіяльності.

Однак керівник  органу місцевого самоврядування згідно з чинним законодавством не є організатором пасажирських перевезень. Але я як сільський голова систематично впродовж тривалого часу порушую це питання щодо відновлення автобусного рейсу перед районною державною адміністрацією та районною радою. Маємо письмові відповіді про те, що на наш маршрут неодноразово оголошували конкурси, але бажаючих подати документи не було. Найважливіша причина – критично поганий стан доріг, а також віддаленість населеного пункту від районного центру і низький пасажиропотік.

Водночас ми неодноразово пропонували доукомплектувати проблемний маршрут до більш окупного маршруту. Але і на цю пропозицію ніхто не зголосився.

У вівторок, 24 квітня н.р., на сесії Середньомайданської сільської ради депутати сільської ради вкотре почали знову вимагати відновлення рейсу автобуса і попередили про намір організувати і провести мирну протестну акцію під стінами районної виконавчої влади.

Тому просимо районну владу вжити термінових невідкладних заходів з розв’язання наболілої кричущої проблеми жителів трьох сільських громад – відновлення рейсу автобуса Надвірна-Глинки, залучивши, можливо, підприємців-перевізників з іншого району.

Володимир Кухарчук, депутат районної ради

Ольга Бевзюк,

Середньомайданський сільський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!