Газета по-надвірнянськи
 

Шлюб за добу

27 квітня 2018, 11:59 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 434 переглядів

Із метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами послуг у зазначеній сфері та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» та наказом Міністерства юстиції України від 22 липня 2016 р. № 2247/5 «Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. Уряд 22 березня 2017 р. прийняв розпорядження Кабінету Міністрів України № 192-р, яким розширено перелік міст, які надають цю послугу. Тепер зареєструвати шлюб за новою швидкою й зручною процедурою можна в Івано-Франківську.

Переваги проекту: реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному нареченими. Відсутні необхідності звернення до відділу ДРАЦС і його чекання.

Щоб скористатися сервісом із реєстрації шлюбу у скорочені строки, нареченим необхідно: звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені у приміщенні Надвірнянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану; обрати дату та час для приведення державної реєстрації шлюбу. Укласти цивільно-правовий договір про надання послуги і завітати на власне весілля.

Завдяки проекту «Шлюб за добу» чекати місяць, який ще за радянськими правилами давали закоханим для перевірки почуттів, уже не потрібно. Його реєстрація відбуватиметься у час та у місці, обраному нареченими. Не потрібно звертатися в органи державної реєстрації актів цивільного стану.

Марія ГУРАШ,

начальник Надвірнянського

районного відділу державної

реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!