Газета по-надвірнянськи
 

Центри обслуговування платників податків надали майже 8 тисяч послуг

6 квітня 2018, 11:16 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 72 переглядів

Протягом січня-березня ц. р. до Центрів обслуговування платників Надвірнянської ОДПІ звернулися 7875 платників податків, які отримали адміністративні послуги.

З метою отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків до Центру обслуговування платників протягом січня–березня звернулося 2753 осіб. Переважною більшістю отримувачами зазначених відомостей в цей період були особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, оскільки такі особи мають обов’язок подання електронних декларацій за підсумками 2017 року.

Найбільш запитуваною послугою у звітному періоді є послуга з видачі реєстраційного номеру облікової картки платника податків:впродовж січня–березня видано 2822 таких номерів.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок до ЦОПів звернулись 796 суб’єктів господарювання, за реєстрацією РРО– 207. Зареєстровано 377 платників єдиного податку та надано 303 витяги з реєстру платників єдиного податку.

Зареєстровано 313 книг обліку доходів і витрат, які ведуть підприємці. Довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) отримали 168 платників.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!