Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній по-варварськи знищено та викрадено елементи дитячого майданчика

20 квітня 2018, 14:41 | Рубрика: Трафунки Версія для друку Версія для друку 2,617 переглядів

Піклування про здоровий спосіб життя молоді та дозвілля дітей є одним із пріоритетних завдань у роботі Надвірнянської міської ради. Міський голова, депутатський корпус і комунальні служби щороку докладають усіх зусиль для створення максимально сприятливих умов для розвитку дітей та проведення їхнього вільного часу. Тому за останні роки у мікрорайонах та центральній частині міста встановлено й облаштовано десятки сучасних дитячих майданчиків.

майдан

Проте, як не прикро, руки негідників у черговий раз зробили свою чорну справу. В ніч із 16 на 17 квітня стався безпрецедентний злочин: невідомі особи по-дикунськи зруйнували, знищили та викрали елементи дитячого майданчика, розміщеного біля будинків 8, 10 на вул. М. Черемшини у мікрорайоні Руднєва. Цей дитячий майданчик встановили 4 роки тому за кошти Надвірнянської міської ради і він користувався великим попитом. Щодня тут збиралася велика кількість дітей, які весело і з користю могли провести своє дозвілля.

Зараз проводять опитування можливих очевидців злочину та вивчають матеріали із камер відеоспостереження. Як зазначив Зіновій Андрійович, із боку міської влади докладуть максимум зусиль для відновлення згаданого майданчика  і в подальшому його розширення, встановивши додаткові елементи. Також планують встановити додаткові ліхтарі вуличного освітлення.

Варто зазначити, що такі прояви аморальності у Надвірній непоодинокі. За останні роки неодноразово виявляли випадки крадіжок і нищення комунального майна, зокрема, каналізаційних люків та решіток, саджанців дерев, декоративних кущів у зоні відпочинку ім. Н.Яремчука та квітів, розміщених на турнікетах центральної частини нашого міста. Проте цей випадок перейшов усі межі моральності та викликав велике обурення серед жителів Надвірної.

Міський голова закликає та звертається до представників райвідділу Національної поліції знайти і покарати винних у вчиненні цього варварського злочину та у подальшому не допустити виникнення подібних випадків.

Надіємось, що кожен надвірнянець не буде байдужим до такого неподобства і допоможе виявити злочинців. Якщо хтось володіє будь-якою інформацією щодо вчинення даного злочину, просимо повідомляти у поліцію або Надвірнянську міську раду.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо не дозволити у майбутньому виникнення таких безчинств та зупинити вандалів і злочинців.

Сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку!

Інформація Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!