Газета по-надвірнянськи
 

ВСЕЧЕСНІ ОТЦІ! УЛЮБЛЕНІ У ХРИСТІ БРАТТЯ І СЕСТРИ!

6 квітня 2018, 12:18 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 77 переглядів

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

«Подяка Отцеві, що із надр Своїх породив і послав до нас Сина, Який зійшов, скуштував нашої смерті і Своїм Воскресінням показав наше воскресіння»! – такими величними словами Преподобний Єфрем Сирин висловлює подяку кожного з нас, що святкуємо і цього року свято Христової Пасхи. Адже, святкуючи це найбільше християнське свято, ми висловлюємо вдячність Творцеві за те, що і ми з вами, навіть у свій час померши, воскреснемо! Про це промовисто говорить Апостол народів Павло: «Коли бо ми віруємо, що Ісус був умер і воскрес, так і покійних через Ісуса приведе Бог із Ним». (1 до Солунян 4,14).

баран

Та, чи ми завжди досконало віруємо у цю святу правду, чи через навіяну через телеекрани або інші мережі не допускаємо думок про можливість перевтілень (реінкарнацій), чи навпаки неможливість нашого воскресіння? Нам треба чітко вірувати і знати, що, якщо Господь дарував нам життя у нашому тілі, то, навіть, і після нашої смерті, у часі Другого Його Пришестя, нам Господь дарує оновлене тіло, але наше, людське, як про це навчає пророк Ісая: «Померлі твої оживуть, воскресне й моє мертве тіло, тому пробудіться й співайте, ви мешканці пороху, бо роса Твоя – це роса зцілень, і земля викине мертвих!» (Ісая 26,19).

«Але дехто скаже: Як мертві воскреснуть? І в якім тілі прийдуть»? (1 до Коринтян 15,35), так, немов випереджуючи ваші міркування, пише Апостол Павло і відповідає: «Нерозумний, що ти сієш, те не оживе, як не вмре. Так само й воскресіння мертвих: сіється в тління, у нетління встає, сіється в неславу, у славі встає, сіється в немочі, у силі встає, сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне у безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою!» (1 до Коринтян 15, 36, 42-44, 54).

Цими світлими днями молитовно єднаюся з усіма священиками і парафіянами церков Надвірнянського Деканату УПЦ Київського Патріархату та братніх конфесій Надвірнянщини.

Молитовно вітаю голову Надвірнянської райдержадміністрації Кеніза Олександра Володимировича, голову Надвірнянської районної ради Гурмака Івана Миколайовича, Надвірнянського міського голову Андрійовича Зіновія Мирославовича та всіх очільників місцевих громад нашого району.

Дорогі брати і сестри! Міркуючи цими днями про Христове Воскресіння, переймімося радістю перед Ним, що дарував і нам можливість нашого воскресіння, відвідавши гроби наших спочилих родичів, принісши до них Великодній почастунок у Пасхальних панахидах, пильно турбуймося, щоби наші тіла ніколи не стали «подібні до гробів побілених, які гарними зверху здаються, а всередині повні всякої нечистости!» (Від Матвія 23, 27,28).

Нехай наше святкування Пасхи Господньої завжди буде наповнене молитвою, відвідинами храму Божого, ділами милосердя і разом з Апостолом промовмо: «А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав». Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди у Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі! (1 до Коринтян 15:57,58)

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Митрофорний протоієрей о. Олег ТРАСКО,

декан Надвірнянський УПЦ Київського Патріархату.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!