Газета по-надвірнянськи
 

Виділити 600 тисяч гривень на амбулаторію у Биткові

13 квітня 2018, 12:41 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 95 переглядів

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат України Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабміну, в якому просить виділити з Держбюджету 600 тис. грн. для облаштування амбулаторії сімейної медицини у селищі Битків.

Юрій Дерев’янко повідомив, що до нього звернувся Битківський селищний голова Василь Вінтоняк щодо необхідності виділення з Державного бюджету 600 тис. грн. для реконструкції приміщення № 344 на вул. Шевченка у селищі з метою забезпечення доступності та якості медичного обслуговування. На цей час у цьому приміщенні розташована Битківська селищна рада, в якій пропонують реконструювати перший поверх під амбулаторію.

«На даний час у селищі Битків розташована міська лікарська амбулаторія, яка обслуговує 4250 жителів, у т. ч. більш як 1000 дітей. Проте, враховуючи, що вказана амбулаторія розташована на відстані понад 3 км від центру селища, а також те, що дорога з центру селища до амбулаторії у вкрай незадовільному стані, що унеможливлює рух транспортних засобів, жителі селища не мають змоги звернутися за медичною допомогою до вказаної амбулаторії», – повідомив нардеп.

Дерев’янко додав, що ні в цій амбулаторії, ні на території селища немає аптеки, тому хворі змушені звертатись до Надвірнянської центральної районної лікарні, яка розташована на відстані понад 10 км від селища.

«Тобто, незважаючи на те, що у селищі розташована міська лікарська амбулаторія, наявне медичне обладнання, медичний персонал та медичне обслуговування для жителів селища є важкодоступними, особливо для літніх людей, яким тяжко пересуватися», – обурився парламентар.

За словами Василя Вінтоняка, виділити необхідну суму коштів із місцевих бюджетів немає можливості через відсутність достатніх надходжень.

«Така реконструкція згаданого приміщення дозволить не лише забезпечити доступність і якість медичного обслуговування, а й зменшить витрати на оплату за енергоносії, на пальне для автомобіля швидкої допомоги та дасть можливість відкрити аптечний пункт», – вважає Юрій Дерев’янко.

За його словами, приміщення, де зараз розташована міська лікарська амбулаторія, планують за кошти місцевих бюджетів та меценатів переобладнати під санаторно-реабілітаційний заклад, де зможуть проходити реабілітацію та лікування учасники АТО, інваліди та інші пільгові категорії громадян, повідомляє прес-служба народного депутата України Юрія Дерев`янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!