Газета по-надвірнянськи
 

Зберігаємо традиції, впроваджуємо інновації

6 квітня 2018, 12:36 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 106 переглядів

Всесвітньовідомий письменник Пауло Коельо якось висловився: «Бути бібліотекарем означає те саме, що їхати на велосипеді: якщо ви перестанете натискати на педалі і рухатися вперед, ви впадете». У цій фразі дуже образно і влучно сформульована необхідність безперервного навчання, підвищення фахового рівня для бібліотечного працівника.

У міській бібліотеці для юнацтва провели чергове навчання у форматі «бібліотечні студії». Провідний методист Марта Кушнерчук презентувала загальносистемний корпоративний проект-2018 «Бібліотека – центр інноваційної думки», метою якого є розвиток бібліотек як центру культурних та соціальних ініціатив, впровадження нових послуг, покращення іміджу, зростання професійної компетентності.

Завідувач Саджавської сільської бібліотеки-філії Мирослава Гордєєва-Мельник у своїй презентації розкрила роботу бібліотеки за всіма напрямками, акцентувала увагу на партнерській співпраці з клубною установою, школою, особливо із скаутською організацією «Пласт», якою, до речі, вона керує. Мирослава, а також бібліотекар Галина Христан – літератори, члени літературної студії «Бистрінь» при редакції газети «Народна Воля». Вони і започаткували проект «Літературна кав`ярня «Суцвіття талантів» спільно з Ланчинською бібліотекою для дітей, Саджавською та Добротівською філіями. Раз у два місяці учасники кав`ярні – 12 обдарованих дітей 5-11 класів – збираються на засідання, де представляють свою творчість, набираються досвіду від наставників, беруть участь у масових заходах.

Верхньомайданська сільська бібліотека-філія (завідувач Галина Токарук) докладає чимало зусиль в організації та проведенні культурно-просвітницьких заходів для місцевої громади. У селі відсутня клубна установа, тому завідувач бібліотеки, окрім безпосередніх обов`язків, разом зі школою, сільською радою влаштовують маштабні заходи: свято села, відзначення державних, релігійних свят. У своїй презентації п. Галина представила також міні-музей старожитностей, який сама створила й опікується.

Завідувач Середньомайданської сільської бібліотеки-філії Надія Кухарчук представила діяльність книгозбірні у партнерстві зі школою. Чимало різних актуальних цікавих заходів проведено спільно. Завідувач бібліотеки бере активну участь в ініціативах громади.

Змістовну, цікаву, насичену роботу бібліотеки представила завідувач Тисменичанської філії Галина Кушнірчук. Оригінальна виставкова діяльність, надання інтернет-послуг, креативні масові заходи, краєзнавчі проекти, клуб за інтересом «Джерельце», різноманітні акції – все це робота бібліотеки.

Інф. Надвірнянської ЦРБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!