Газета по-надвірнянськи
 

Флеш-моб «Україна – європейська держава»

25 травня 2018, 12:30 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 475 переглядів

Ми – українці, і це звучить гордо.

Вивчи історію й мову свою.

Буде пишатись тобою Європа.

Буде вітати твою зорю.

Згідно з Указом Президента України з 2003 року в Україні у третю неділю травня святкують День Європи. Цей день став символом нового початку вільного й успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що грунтується на спільних цінностях та інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів стали європейським вибором нашої країни.

У Гаврилівській бібліотеці відбулося свято до Дня Європи, яке підготувала завідувач бібліотеки Марія Мельник. Присутніх ознайомила із культурою, історією й традиціями країн Європи і запросила на подвір’я будинку культури для флеш-мобу «Україна – європейська держава».

Модераторами цього дійства стали Марія Мороз та Віктор Федюк. Декламували вірші про Україну, Європу Соломія Бойко, Павло Одокій, Анастасія Литвинишин та Аліна Глинчак. Також звучали пісні «Як у нас на Україні», «Це моя земля» у виконанні Іванни Одокій. Дует Анастасії Литвинишин та Аліни Глинчак подарував пісню «Музика рідного дому». Всі учасники флеш-мобу тримали у руках прапорці Євросоюзу й України і залишилися приємно враженими таким цікавим святом.

Марія Мельник подякувала всім учасникам, присутнім і побажала добра, мирного неба над головою, злагоди у родинах, радісного та незабутнього дитинства.

Інф. Гаврилівської сільської бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!