Газета по-надвірнянськи
 

Грали троїсті музики

25 травня 2018, 12:18 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 377 переглядів

Минулої неділі у РБК відбувся районний огляд-конкурс інструментальних колективів, оркестрів народної музики, троїстих музик та соло-виконавців на народних інструментах.

Гвізд

Вміло звучать музичні інструменти у руках маленьких віртуозів із Гвозда.

Незважаючи на те, що чимало творчих колективів сконцентрували свою діяльність уже в новостворених об`єднаних територіальних громадах, участь у традиційному конкурсі взяли дев`ять колективів та два солісти. І цьогоріч значно зросла майстерність виконавців, зазначив директор районного БК Іван Романюк.

Перше місце – у народного оркестру народної музики «Аркан Сергія Орла». Друге почесне місце розділили між собою народний оркестр «Козакові струни» під орудою Світлани Коноваленко із Надвірної та музичний гурт братів Ровенків із Цуцилова. Третіми стали: вокально-інструментальний колектив із Пнів`я, де керівниками Ірина Гордійчук та Галина Пуканюк; гурт під орудою подружжя Уляни і Любомира Боднаруків із Гвіздського сільського будинку культури та колектив «Прут-Говерла» Лоївського клубу, яким заві­дує Марія Хопта. Як наголосила заслужений працівник культури України Любов Орел, цей новий колектив несподівано потішив новизною і свіжістю виступів.

Водночас до цікавого конкурсу долучилися ще обдаровані гвіздчани: дитячий колектив «Самоцвіти» (кер. В. Жупник) та солістка-акордеоністка Іванна Насадюк.

Завершив мистецьку імпрезу Роман Глодан, який продемонстрував свою майстерну гру на всіх гуцульських інструментах.

Усі переможці районного огляду-конкурсу отримають нагороди, уточнила Любов Орел.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!