Газета по-надвірнянськи
 

Керівники обласної ради з робочим візитом побували у Делятинській ОТГ

25 травня 2018, 13:14 | Рубрика: Влада, Громадськість Версія для друку Версія для друку 5,458 переглядів

Обласна рада продовжує налагоджувати співпрацю з об’єднаними територіальними громадами. З цією метою, а також задля аналізу використання коштів обласного бюджету та визначення пріоритетних проблем населених пунктів ОТГ голова обласної ради Олександр Сич спільно зі своїм першим заступником Василем Гладієм з робочим візитом побували в Делятинській селищній раді об’єднаної територіальної громади.

– Здійснюючи робочі поїздки районами області, нам не завжди вдавалося ознайомитися з проблематикою об’єднаних територіальних громад, тому ми прийняли рішення більше приділяти увагу ОТГ. Делятинська ОТГ – перша у нашому плані робочих поїздок. На черговій сесії обласної ради планується внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в частині доповнення її розділом про співпрацю з ОТГ. Відтак такі поїздки дозволять нам на практиці побачити стан справ в ОТГ і краще зрозуміти проблеми територіальних громад, – зауважив Олександр Сич.

Спільно з керівництвом ОТГ посадовці оглянули низку об’єктів соціальної інфраструктури. Розпочали з відвідин об’єктів Делятинської селищної ради. Зокрема, оглянули місце добудови нового корпусу Делятинського ліцею №1, побували на спортивному майданчику зі штучним покриттям, облаштованим завдяки реалізації проекту обласного конкурсу, а також ознайомилися з проведенням робіт по водопроводу до житлового масиву в районі Делятинського лісокомбінату.

Як відзначив керівник депутатського корпусу, проблема водопостачання є однією з найгостріших у селищі. «Реконструкція водопостачання дозволить забезпечити третину жителів Делятина питною водою. На ці потреби в обласному бюджеті на 2018 рік передбачено більше двох мільйонів гривень. Сподіваємося, що це допоможе хоча б частково вирішити проблему з водопостачанням, адже потреба у питній воді спостерігається і в центральній частині селища», – відзначив обласний очільник.

Під час робочої поїздки керівники обласної ради також оглянули адміністративне приміщення у Заріччі, яке після капітального ремонту використовуватиме відділ освіти Делятинської ОТГ. На проведення відповідних ремонтних робіт з обласного бюджету в 2018 році спрямовано близько півмільйона гривень.

Черговим у ході робочого візиту керівництва облради стало село Чорний Потік. Тут триває реконструкція місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. з будівництвом корпусу на 14 навчальних класів, котельні та адміністративних приміщень. «Ми добре розуміємо потребу завершення будівництва корпусу школи. Тут велика кількість учнів, які змушені вчитися у дві-три зміни. Втім, навіть цей корпус, який будують, не вирішить повністю проблему. Будемо об’єднувати зусилля обласного бюджету і бюджету ОТГ. Однак, щоб повністю завершити будівництво, потрібно залучати кошти державного бюджету. Лише таким шляхом зможемо досягти успіху в цій справі», – розповів Василь Гладій.

Продовжили огляд об’єктів соціальної інфраструктури посадовці в селі Чорні Ослави, де планується будівництво спортивного майданчика. На придбання синтетичного покриття в обласному бюджеті вже передбачені кошти за програмою будівництва спортивних майданчиків.

На завершення робочої поїздки керівники обласної ради зустрілися з депутатами ради ОТГ, очільниками органів місцевого самоврядування району та представниками громадськості.

Прес-служба Івано-Франківської обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!