Газета по-надвірнянськи
 

Ліквідаторам аварії на ЧАЕС – вічна слава

4 травня 2018, 12:09 | Рубрика: Пам`ять і шана Версія для друку Версія для друку 92 переглядів

У четвер, 26 квітня, у Надвірній біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії відбулися заходи з нагоди 32-річниці цієї страшної катастрофи, в яких взяли участь керівництво району та міста, духовенство, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій, підприємств, організацій, установ, учні шкіл.

Пам’ять про чорнобильців, які від страшних доз опромінення відійшли у засвіти, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів і лампадок до підніжжя пам’ятника, а всечесні отці відправили панахиду.

Голова районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук та Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович вручили учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС подяки голови Надвірнянської районної ради, пам’ятні медалі «За врятовані життя» та спільні грамоти за проявлену мужність, самовідданість та активну громадську діяльність.

Голова районного Надвірнянського ОВГОІ «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк висловив слова щирої подяки представникам влади за постійну підтримку і допомогу та побажав учасникам ліквідації міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, подяки та шани від людей.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!