Газета по-надвірнянськи
 

Мама – всьому початок

11 травня 2018, 14:30 | Рубрика: Акцент, Свята Версія для друку Версія для друку 153 переглядів

Мама, мамочка, матуся… Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша. Мама – основа всіх основ. Мама народжує і виховує дитину, плекає, оберігає від біди і горя, турбується увесь вік за свою кровинку, переймається її болем навіть на відстані.

Мама – всьому початок. Мама – берегиня роду людського. Незмірну любов, ласку, ніжність і тепло дарує вона всім дітям, оберігає свою оселю. Її завжди називали святою. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, ласкаві слова – усе це прояви материнської любові, тепла.

Гаврилівка

У дитинстві немовлятам співає колискових пісень, її голос, яким би він не був, мелодійний чи ні, все одно наймилозвучніший, а як підросли, вчить стати добрими, охайними, працьовитими. Недаремно у народі кажуть: «Яка мама, така й доня».

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері. До нас це свято прийшло недавно, але ми щасливі, що воно є. День матері – одне із найзворушливіших свят, адже кожен із нас родом із дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, навчить, завжди пожаліє і самовіддано любитиме, незважаючи ні на що.

Напередодні цього свята у церкві Архистратига Михаїла у Гаврилівці, Марія Мельник, завідувач бібліотеки, депутат Переріслянської сільської ради ОТГ, підготувала і провела святочну академію «Матусю, сонечко моє…». Учасники Софія Демчук, Володимир Мельник, Анастасія Литвинишин, Святослав Мельник, Аліна Глинчак, Стефа Гереджук, Роман Гавриляк, Яна Петрик, Андрій Гавкалюк, Юля Федоришин, Іван Вельган вітали матерів теплими, ніжними словами та дарували їм квіти. Адже Мати – це та, котра дала їм життя, можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце і небо, пробігтись зеленою травою, проявити себе у цьому світі, творити, працювати, нести добро і тепло своєї душі ближнім.

Окрасою свята стали пісні «Молитва матері» та «Мамо, тобі низенько вклонюсь» у виконанні Іванни Одокій та Христини Хабайлюк. Всі учасники разом мовили молитву до Матері Божої і в знак подяки поставили квіти до Її ніг.

Священик о. Роман Григораш подякував за проведене свято, подарував усім учасникам образки та вручив подяки до Дня Матері: Марії Мельник – завідувачці бібліотеки, Світлані Сідляр – заступнику директора з виховної роботи, Наталії Олексюк – учителю молодших класів, Оксані Бойко – учителю катехизації та малювання, депутату Переріслянської сільської ради ОТГ; учням школи – Христині Хабайлюк, Іванні Одокій і Марії Мороз.

Мати – найрідніша людина. Хай вічно живуть наші мами, а ми, діти, завжди залишатимемося перед ними у боргу.

Марія МЕЛЬНИК,

завідувач Гаврилівської сільської бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!