Газета по-надвірнянськи
 

Напрацьовуємо стратегію боротьби

18 травня 2018, 12:59 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 1,282 переглядів

Лідери партії «РУХ НОВИХ СИЛ» з різних областей зібрались у Києві, аби обговорити подальші плани, напрацювати стратегію боротьби та продовження протестного руху.

Найближчим часом презентують ідеологічне бачення РУХУ НОВИХ СИЛ, нове бачення суспільного устрою в Україні.

Також найближчим часом РНС презентує свого кандидата у Президенти. Про це повідомив лідер РНС Михайло Саакашвілі: «У нас є ціль, є ворог, і є мета. Суспільство відкрите для нових ідей, пропозицій, кандидатів. Ми всі знаходимось під тиском, але ми активні, продовжуємо роботу. Ми сильні, коли єдині».

Один з лідерів РНС, народний депутат України Юрій Дерев’янко заявив, що команда РУХУ НОВИХ СИЛ – це нові люди, які зможуть виправдати довіру українців.

«У нас достатньо людських ресурсів і внутрішнього потенціалу, щоб довести всій країні, що ми справді нова сила і ми ті люди, які ніколи народ не зрадять, які безкомпромісні, не пристосуванці, які, прийшовши до влади, дуже швидко дадуть можливість українцям жити гідно. Я вірю в нашу команду і нашу перемогу», – наголосив нардеп.

Ще один лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе закликав однопартійців активізуватися, продовжувати протестний рух, збільшувати команду. «Ми готові взяти на себе відповідальність за країну, боротись і перемагати. Маємо вмикати турборежим, бути технологічними, інноваційними, Фейсбук – це наша сила. Ми єдина політсила, яка підняла вулиці і змогла сама тягнути маштабний протест, у цьому наша унікальність. Цієї нашої сили бояться всі конкуренти», – запевнив він, інформує прес-служба РНС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!