- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Нехай Земля квітує всюди

Posted By Модератор On 11.05.2018 @ 14:27 In Акцент | No Comments

Провідний бібліотекар Ланчинської міської бібліотеки для дорослих Любов Дутчак організувала та провела захід у формі екологічного уроку «Нехай Земля квітує всюди». На захід запросили працівників сектору екологічної освіти природного заповідника «Горгани» Людмилу Кравчук і Романа Кузнєцова. Його учасниками стали викладачі, старшокласники та директор Ланчинського ліцею ім. Юрія Шкрумеляка Тетяна Дикан.

земля [1]

Мета екоуроку – виховати в учнів любов до природи, почуття прекрасного, навчити відчувати красу рідного краю, слухати душу природи, формувати внутрішню потребу берегти і примножувати навколишній світ частиною якого є заповідні території.

Завідувач сектору Людмила Кравчук презентувала історію створення, діяльність та біорізноманіття природного заповідника «Горгани», а провідний фахівець Роман Кузнєцов ознайомив присутніх із презентацією «Природно-заповідного фонду України», з якої вони дізналися про категорії заповідності, різновиди та розташування об’єктів ПЗФ.

Працівники бібліотеки оформили книжкову виставку на природничу тематику, з якою ознайомили всіх бажаючих. Підсумовуючи зустріч, Любов Василівна звернулася до учасників заходу:

«Нехай Земля квітує всюди – природу бережімо, люди!// Все на землі, все треба берегти – і птаха, й звіра, і оту рослину,// Не чванься тим, що цар природи – ти, бо, врешті, ти його частинка».

Іванна СЕНЧУК,

педагог-організатор Ланчинського ліцею ім. Юрія Шкрумеляка.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/05/nehaj-zemlya-kvituje-vsyudy/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/земля.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.