Газета по-надвірнянськи
 

НГВУ «Надвірнанафтогаз» перемогло в обласному конкурсі «Краще підприємство з охорони праці»

11 травня 2018, 14:11 | Рубрика: Професійне Версія для друку Версія для друку 1,295 переглядів

У вівторок, 2 травня, в Івано-Франківській обласній філармонії зібралися керівники підприємств, представники профспілок та працівники сфери охорони праці, люди, які своїми фаховими діями забезпечують на робочому місці належні, здорові та безпечні умови праці.

нгву

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці Управління Держ­праці в Івано-Франківській області спільно із Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області провели урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Краще підприємство з охорони праці». Такий конкурс в області проводять вперше, маючи на меті привернути увагу роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці та сприяння впровадженню на підприємствах сучасних методів управління охороною праці.

нагороджені

У конкурсі на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» взяли участь 135 суб’єктів господарювання різних форм власності Івано-Франківської області. Здійснивши аналіз заяв, комісія з організації та проведення огляду-конкурсу визначила в кожній номінації кращих роботодавців з охорони праці.

У номінації «Хімічна, газова та нафтогазовидобувна промисловості» у категорії «Нафтогазовидобувна галузь» переможцями стали структурні одиниці ПАТ «Укрнафта»: 1 місце – нафтогазовидобувне управління «Надвірнанафтогаз», 2 місце – науково-дослідний і проектний інститут.  Професійні спілки здійснюють громадський контроль за охороною праці на підприємстві, серед нагороджених – голова профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз» Олександр Діканьов.

Наш кор.

Світлини Тараса Полатайка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!