Газета по-надвірнянськи
 

Програму телеканалу «Інтер» не публікуємо

18 травня 2018, 13:16 | Рубрика: Акцент, До відома краян Версія для друку Версія для друку 103 переглядів

Редакція «Народної Волі» з нинішнього числа не публікуватиме телепрограму «Інтер» через його антиукраїнську політику, одним із проявів якої стала трансляція скандальної програми концерту до Дня Перемоги 9 травня ц. р.

інтер

Відео зі словами Доманського з’явилося у мережі 7 травня і викликало шквал критики від користувачів.

«Спроби фіксації радянських стереотипів не мають нічого спільного з реальністю, в якій живе сьогоднішня Українська держава. Чергова маніпуляція і танці на ранах суспільства, якими є старозавітні концерти на зразок «голубого огонька», – є ніякою не свободою слова, не точкою зору. А діями на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні», – відреагувала Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

Скандальний фрагмент таки вийшов в ефір 9 травня під час концерту під назвою «Победа одна на всех». Ведучий Андрій Доманський говорив про «фашистських злочинців», іменами яких називають в Україні вулиці.

«Сегодня мы не можем позволить, чтобы улицы наших городов называли именами фашистских преступников. А их портреты безнаказанно проносили в факельных шествиях по нашей столице».

Після цього майже сотня активістів «Національного корпусу прийшли до офісу «Інтера» у Києві. Пікетувальники вимагали позбавити канал ліцензії за антиукраїнську позицію. Була начебто навіть спроба підпалу (насправді, кинули димову шашку), яку вимагає розслідувати ОБСЄ.

Нацрада заявила про позапланову перевірку «Інтера» і водночас звернула увагу на недосконале чинне законодавство у сфері телебачення і радіомовлення у частині відповідальності ЗМІ.

Свою позицію не публікувати «інтерівську» телепрограму, зумовлену трансляцією концерту 9 травня висловили ряд друкованих видань Прикарпаття. Цілком згідні із коментарем Львівського «Високого Замку»: «Діяти щодо «Інтера» мають виключно відповідальні державні структури. Телеканал, насамперед, треба регулярно штрафувати на значну суму за порушення умов ліцензії, а потім, на підставі цих штрафів, в один чудовий день таки позбавити цієї ліцензії. І щоб духу такого мерзотного антиукраїнського пропагандистського телеканалу не залишилося в Україні.

Засвітилася на цьому концерті й одіозна Таїсія Повалій, соратниця Януковича, котрі після Майдану дременула до Росії. І на п`ятому році війни на Донбасі вона співає: «Ми не знаємо, як пахне порох». Інакше як знущанням з українських вояків ці «таїсіні» слова не сприймаються. «Було б добре усіх цих «Інтер»-співаків вивезти на схід України і дати понюхати пороху», підкреслює у своєму коментарі тижневик «Високий Замок» (№51 від 10-16 травня 2018 р.)

Сподіваємось, читачі з розумінням поставляться до нашої позиції та критичніше у національному дусі оцінюватимемо передачі і діяльності телеканалу «Інтер».

Редакція «Народної Волі».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!