Газета по-надвірнянськи
 

Сьогодні у школах лунає останній дзвоник!

25 травня 2018, 13:31 | Рубрика: Освіта, Свята Версія для друку Версія для друку 1,904 переглядів

Дорогі школярі, шановні батьки та вчителі!

дзв

Свято останнього дзвоника – завжди особливий день. Найзворушливіше воно для випускників, адже це останнє свято у стінах рідної школи.

Дорогі випускники! Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій і сміливих планів.

Наша держава переживає нелегкі часи. І лише завдяки прояву духу патріотизму та любові до рідної землі ми утверджуємо свою незалежність навіть перед обличчям ворога. У цьому є чи не найважливіша заслуга батьків та освітянського колективу, які щоденною і клопіткою працею дбають про формування свідомого громадянина, про майбутнє нашої нації.

Шановні вчителі, батьки, учні! Зичимо Вам здоров’я, натхнення, терпіння, поваги, любові та миру в країні та ваших домівках. Нехай усе надумане здійсниться!

***

На порозі самостійного життя

Цієї п`ятниці, 25 травня ц. р., свято останнього дзвоника розпочнеться у всіх школах району із 9-ї години ранку.

Як уточнила головний спеціаліст відділу освіти РДА Марта Штаєр, собливо зворушливим свято останнього дзвоника є для випускників Надвірнянщини: 883-х учнів, які закінчили 9-й клас, та 515 одинадцятикласників, котрі вже стоять на порозі дорослого самостійного життя.

Тож, зокрема, для них сьогодні лунають побажання удачі, фортуни й щасливої долі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!