- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Світ у маминих долонях» об`єднав покоління

Posted By Модератор On 18.05.2018 @ 13:56 In Культура,Свята | No Comments

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День Матері і відзначали це свято у клубі с. Чорні Ослави.

колектив [1]

У заході взяли участь народний фольклорно-етнографічний колектив «Біла криниця» (кер. Галина Щербюк) та учасники гуртків художньої самодіяльності, які дарували своїм матерям своє пісенне мистецтво, оспівуючи велич мами.

Хореографічні композиції, відтворені на сцені, внесли неабияку радість присутнім у залі. А яке ж свято без гостей? Гостям завжди раді. І горяни щиросердечно вітали настоятеля храму Святителя Василія Великого УПЦ КП с. Чорні Ослави о. Миколу Грицанюка, секретаря Делятинської селищної ради ОТГ Віру Кухтарук, старосту с. Чорні Ослави Лілію Ліскевич, директора Чорноославського ліцею Василя Поповича.

з-рушниками [2]

Велика шана і подяка священику УГКЦ о. Івану Лейб`юку із Дори, який вніс у мистецьке дійство велику лепту своєї праці спільно з парафіяльним колективом.

Завершився захід виступом завідувача клубу Лесі Козьмин, яка висловила слова подяки всім, котрі долучилися до організації і проведення свята, та побажала кожному щастя, достатку і мирного неба над головою.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/05/svit-u-mamynyh-dolonyah-objednav-pokolinnya/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/колектив.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/з-рушниками.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.