Газета по-надвірнянськи
 

У полі зору – вирішення проблем міста, фінансові та земельні питання

25 травня 2018, 13:13 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 428 переглядів

Чергова 24-а сесія Надвірнянської міської ради розпочалася із вручення дипломів переможцям ІІ конкурсу проектів «Громадського бюджету». Міський голова Зіновій Андрійович розповів, що його впровадження розпочалося минулого року у рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи», який реалізує Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень.

Завдяки Бюджету участі у парку ім. Івана Франка встановили столи для гри у настільний теніс і шахи, і як засвідчив час, ця новація збирає багато містян, особливо, молоді. Цьогоріч за результатами голосування серед великих проектів, сума фінансування якого 200 тисяч гривень, переміг проект «Здорова дитина – здорова нація (придбання медичного обладнання для Надвірнянської дитячої лікарні – кисневого концентратора та монітора пацієнта», автором якого є Мирослав Длябога, а серед малих (49900 грн.) – «Точний діагноз – успішне лікування (придбання медичного обладнання для ЦРЛ – коагулометра для профілактики інсультів та інфарктів» (Любов Каратник).

На сесії також були присутні головні лікарі районних дитячої і центральної лікарень Василь Монастирецький та Сергій Ємельянчук. Останній, зокрема, висловив щирі слова подяки міському голові, депутатському корпусу міської ради та всім небайдужим людям, які підтримали ці проекти, додавши, що їхня мета – забезпечення максимально якісного, ефективного та швидкого надання невідкладної медичної допомоги завдяки використанню сучасної апаратури.

Зіновій Андрійович нагадав присутнім про важливість свята Вишиванки, що є нашою національною гордістю, а також мовив про 64-ті роковини із дня загибелі майора УПА, командира 4-ї ВО «Говерля» Миколи Твердохліба  і День Героїв, який відзначали цієї середи, 23 травня.

Міські обранці одноголосно підтримали звернення до Президента України Петра Порошенка, голови Верховної ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і народного депутата України Юрія Дерев’янка щодо недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю на земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин.

За координацією першого заступника міського голови Олега Йосипенка депутати позитивно проголосували за низку питань, серед яких, зокрема, внесли зміни в План соціально-економічного розвитку на 2018 рік, затвердили скориговані тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для КП «Надвірнянський водоканал» , надали дозвіл КП «Надвірнянський житловик» для роздільного збору ТПВ. Розглянувши листа Служби автомобільних доріг в області щодо співфінансування поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Мукачево – Львів, депутати вирішили передбачити кошти у розмірі не менше 10% для співфінансування проектів регіонального розвитку.

Про внесені зміни в програми безпеки та організації дорожнього руху на 2018-2020 роки і розвитку місцевого самоврядування , встановлені ставки та пільги зі сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, та використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу проінформував секретар міської ради Тарас Пекарський, за них проголосували одноголосно.

Депутати підтримали виділення матеріальної допомоги для потребуючих жителів міста, надали згоду на укладення Меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг з районною державною адміністрацією, прийняли у комунальну власність територіальної громади квартири від ліквідаційної комісії УМВС, затвердили порядок розміщення зовнішньої реклами та позитивно проголосували за блок земельних питань.

Закінчилося сесійне засідання міської ради оголошенням депутатських запитів і звернень та святковою світлиною у вишиванках на згадку.

Інформація Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!