Газета по-надвірнянськи
 

У центрі уваги – фінансово-економічні питання

4 травня 2018, 11:59 | Рубрика: Депутати за роботою, У районній раді Версія для друку Версія для друку 108 переглядів

Відбулося засідання постійної комісії Надвірнянської районної ради з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій та регуляторної політики. Крім голови комісї депутата районної ради Андрія Карманського та членів комісії, участь у засіданні взяли голова районної ради Іван Гурмак, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, в. о. начальника бюджетного відділу управління фінансів РДА Леся Свідрак.

Обговорили три питання: врахування в районному бюджеті субвенцій з місцевих бюджетів; внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Надвірнянського району на 2018 рік; зміни до кошторисних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету.

Члени комісії після тривалих дискусій все ж ухвалили рішення із усіх питань, зокрема, врахували в доходах і видатках районного бюджету на 2018 рік обсяг міжбюджетних трансферів у вигляді субвенцій з обласного та місцевих бюджетів.

У рамках програми соціально-економічного розвитку району члени комісії прийняли рішення виділити кошти на покращення матеріально-технічної бази Надвірнянського РЦДТ та НПВМ, також Назавизівської ЗОШ І-ІІІ ст. До того ж, на засіданні обговорили прийняття в районі програми «Духовне життя Надвірнянщини».

Присутні жваво обговорили стан дорожнього покриття в районі і вирішили рекомендувати черговій сесії районної ради доповнити перелік об’єктів, на які передбачені у районному бюджеті на 2018 рік кошти у розмірі не менше 10% для співфінансування проектів регіонального розвитку, що можуть цьогоріч реалізувати за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, зокрема, поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 Мукачеве – Львів на ділянці км 218+400 – км 317+698.

Також члени комісії внесли зміни до кошторисних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету.

Інформація Надвірнянської районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!