Газета по-надвірнянськи
 

Від власників земельних ділянок бюджети заробили майже 10 мільйонів гривень

25 травня 2018, 12:03 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 190 переглядів

Упродовж чотирьох місяців цього року від власників земельних ділянок та землекористувачів до бюджетів Надвірнянського району надійшло 9,1 млн. грн. плати за землю, що на 1,3 млн. грн., більше, ніж торік.

Найбільшу частку надходжень у вигляді плати за землю, а це – 91,2 відс., сплатили власники земельних ділянок та землекористувачі – юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 8,3 млн. гривень. Ще 0,9 млн. грн. перерахували фізичні особи.

Нагадаємо: платниками земельного податку є власники земельних часток (паїв), земельних ділянок та землекористувачі. Обов’язок зі сплати цього податку виникає з моменту набуття права власності (користування) відповідною земельною ділянкою. Згідно з вимогами Земельного кодексу України власники земельних ділянок та землекористувачі зобов’язані своєчасно сплачувати земельний податок та/або орендну плату відповідно, а підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!