Газета по-надвірнянськи
 

22 червня – 22-га сесія Івано-Франківської обласної ради

15 червня 2018, 15:46 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 1,050 переглядів

Голова обласної ради Олександр Сич розпорядився скликати 22 червня 22-гу сесію обласної ради з таким порядком денним:

1. Про виконання обласного бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів і молодших спеціалістів у 2018 році для професійно-технічних навчальних закладів і навчальних закладів інших типів Івано-Франківської області.

3. Про погодження лімітів використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань на 2018 рік.

4. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 липня 2015 р. №1722-36/2015 «Про перспективний план формування територій громад області» (зі змінами).

5. Інші питання.

Сесія розпочнеться о 10-ій год. у залі засідань обласної ради (4-й поверх адмінбудинку в Івано-Франківську). До участі в ній запрошують народних депутатів України, голову облдержадміністрації, його заступників, директорів департаментів, начальників управлінь і відділів ОДА, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів OTГ і РДА, керівників правоохоронних та судових органів, обласних підприємств і установ, партій та громадських організацій, представників ЗМІ.

19 червня – засідання президії

обласної ради та День депутата

Згідно з відповідним розпорядженням голови обласної ради Олександра Сича 19 червня відбудуться засідання президії обласної ради та День депутата в обласній раді. Оскільки мета цих заходів – здійснення належної підготовки до проведення 22 червня чергової, 22-ої, сесії обласної ради, на них розглянуть питання, що виносять на розгляд цієї сесії.

Засідання президії та День депутата розпочнуться о 14-ій год. у кабінеті № 500 адміністративного будинку в Івано-Франківську.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!