Газета по-надвірнянськи
 

Чи є відповідальність платника, якщо фіскальні органи не нарахували земельний податок?

8 червня 2018, 13:09 | Рубрика: Інформує оДПІ Версія для друку Версія для друку 25 переглядів

У Надвірнянській ОДПІ розповіли: Податковим кодексом України визначено, що облік фізичних осіб – платників земельного податку і нарахування відповідних сум проводять контролюючі органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 ПКУ.

Податок фізичні особи сплачують протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Якщо контролюючий орган не надіслав податкове (податкові) повідомлення-рішення у строки, встановлені ст. 287 ПКУ, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої ПКУ за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання (п. 287.9 ст. 287 ПКУ).

Податкове зобов’язання з земельного податку може бути нараховане за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених п. 102.1 ст. 102 ПКУ (п. 287.10 ст. 287 ПКУ).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!