Газета по-надвірнянськи
 

Долю школи-інтернату вирішать пізніше

22 червня 2018, 15:11 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 989 переглядів

Члени постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології виважено та професійно підійшли до обговорення порядку денного чергової ХХ сесії та інших важливих питань, де найбільше уваги приділили подальшій долі школи-інтернату.

Плідну участь у роботі комісії взяли депутати Сергій Штогрин (голова), Дмитро Гуменяк, Андрій Гуцько, Іванна Савчук й Андрій Гунда та відповідальний працівник виконавчого апарату районної ради Василь Дмитрук. Передусім, районні обранці підтримали запропонований порядок денний, зокрема, питання «Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за перший квартал 2018 року» і «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 460-17/2017 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Вони скурпульозно обговорили питання, які стосуються реорганізації згідно з освітньою реформою Надвірнянської школи-інтернату. Як проінформував Сергій Штогрин, за участі представників райдержадміністрації, районної ради, громадськості, працівників школи напрацьовано такий варіант. – Якщо вдасться сформувати перший клас, то школу-інтернат реформують у гімназію із пришкільним пансіонатом. Тому до цього питання повернемося у серпні. На засіданні комісії одноголосно підтримали пропозицію щодо невключення до порядку денного чергової сесії питань щодо реорганізації школи-інтернату і про подальше утворення Надвірнянського ліцею №4.

Районні обранці підтримали ще такі проекти рішень: надати згоду про передачу цілісного майнового комплексу школи-інтернату, а також у комунальну власність Делятинської селищної ради ОТГ майна відповідних бюджетних установ; продовження термінів оренди (про них проінформував голова Фонду комунального майна району Іван Коцько); про внесення змін до статуту КП «Теплокомуненерго» районної ради та надання йому дозволу на списання парового котла (про це розповів головний інженер підприємства Іван Шушкевич); зміни до програми соціально-економічного розвитку району і винесення на розгляд сесії звернення щодо недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення та гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин і розробки родовищ корисних копалин..

До відома взяли звернення НГВУ «Надвірнанафтогаз», Коломийської районної ради, Надвірнянської місцевої прокуратури і прокуратури Івано-Франківської області та районного інклюзивно-ресурсного центру.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!