Газета по-надвірнянськи
 

«Джурило» і «Микитиха» – знову на районній сцені

15 червня 2018, 15:21 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 538 переглядів

Ці два знамениті та інші народні танці у постановці знаних за межами краю майстрів хореографії заслуженого працівника культури України Олени Здольник і народного артиста України Івана Курилюка знову зачудували, причарували краян на майдані Шевченка у Надвірній минулої п`ятниці, 1 червня ц. р.

У справжнє свято танцю перетворився огляд-конкурс колективів району у рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, розповідає провідний методист районного будинку культури Валентина Лисюк.

Високий рівень майстерності виконання продемонстрували вихованці народного аматорського та дитячого зразкового ансамблів танцю «Горянка» і «Горяночка» під умілим керівництвом Мирослави Максим`юк, Романа Гавриліва та Богдана Скрипника, які сьогодні гідно продовжують педагогічно-наставницьку справу розвитку танцювального мистецтва у Надвірнянщині, започатковану і довгі роки очолювану славною берегинею культурної спадщини нації Оленою Здольник.

Блискуче виступили того урочистого дня на майдані Шевченка також: народні аматорські ансамблі танцю РБК «Водограй» (кер. Іванна Микитин) та «Візерунок» (кер. Ольга Савчук); танцювальні колективи Битківського СБК під орудою Тетяни Ломпас та БК із Гвозда і Лісної Тарновиці під орудою Світлани Ців`юк.

В урочистому огляді-конкурсі взяли участь і гості із села Черніїв Тисменицького району – танцювальний колектив під керуванням Богдани Скрипник, що стало справжнім подарунком для надвірнян.

Дарина ОЛЕСЬ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!